بهترین زمان برای خرید فوتبال پیراهن

چهارشنبه 15 دی 1395 01:43 ق.ظ

 

بهترین زمان برای خرید فوتبال پیراهن

 • بهترین زمان برای خرید فوتبال پیراهن

  بهترین زمان برای خرید پیراهن فوتبال است زمانی که آنها در فروش می باشد. بسیاری از خرده فروشان یک فروش پیراهن فوتبال فقط قبل از شروع فصل فوتبال آغاز می شود. معمولا در طول این فروش تنها پیراهن فوتبال در فروش هستند. یکی دیگر از زمان بسیار خوبی برای خرید یک پیراهن است زمانی که فصل تنها پایان دادن به. فروش در این دوره تنها چند روز تا یک هفته طول بکشد.

  آیا انتظار برای دیدن این فروش در استادیوم این تیم با این حال. فروشندگان در استادیوم به ندرت فروش و یا تخفیف بر روی کالاها را دارند. دلیل این است که کالا را می توان در فصل بعد به فروش می رسد. وقتی چیزی تغییر عمده با این تیم، مانند رنگ تیم، پس از آن کالا باقی مانده است که ارزش و حتی بیشتر.

  هنگامی که شما در حال جستجو برای این فروش پیراهن فوتبال، مطمئن شوید که شما آگاه که پیراهن در فروش هستند. اغلب فروشندگان معتبر لباس و همچنین کپی به فروش برساند. آنها ممکن است معتبر لباس برای کاهش قیمت یک هفته ارائه دهد. و پس از آن تخفیف کپی یک هفته دیگر. گاهی اوقات آنها می خرید و فروش در هر دو نوع پیراهن را ارائه دهد. با این حال احتیاط در توجه به آنچه آنها با تخفیف قیمت در واقع خواهد شد. در حالی که کپی ممکن است برای هشتاد درصد تخفیف ارائه شده، شما ممکن است پیدا کردن تخفیف برای پیراهن معتبر بسیار کمتر است. به طور معمول، یک خرده نمی خواهد برای بیش از نیمی از قیمت اصلی علامت پایین نیوجرسی معتبر است.

  فروش فصل اغلب نشان می دهد تخفیف بزرگتر و سپس postseason فروش. دلیل این است که خرده می خواهد به طرفداران شروع به خرید کالا در اوایل. خرده فروشان متوجه است که یک بار در فصل را آغاز کرده است، طرفداران تمایل به چسبیدن به پول خود را برای بلیط بازی و موارد دیگر. اگر یک خرده دارای یک فوتبال فصل پیراهن فروش و فن فاجعه تا پیراهن جدید خود، شانس آنها را به خرده همان پیراهن دیگر بازگشت. در حالی که فن را به یک قیمت بالاتر در طول فصل پرداخت، این را می دهد که خرده فروش است.

  این نیز بسیار مهم است به تماشای فروشندگان کنار جاده ای. اغلب این افراد خواهد شد فروش پیراهن ماکت با قیمت های نیوجرسی معتبر است. آنها پخش خواهد شد که آنها با داشتن یک فروش پیراهن فوتبال اما در واقع قیمت های خود را کاهش هیچ در تمام. اگر شما در استفاده از یکی از این فروشندگان کنار جاده ای اصرار دارند مطمئن شوید که شما بازرسی موارد را با دقت قبل از آنها خرید. بسیاری از فروشندگان کار صادقانه و سخت که با شما رفتار نسبتا وجود دارد. با این حال، فقط به عنوان بسیاری کلاهبرداران وجود دارد خارج وجود دارد.

  هر زمان که شما تصمیم به خرید پیراهن خود را است تا به شما. با این حال، بهترین زمان است برای پیدا کردن یک فروش پیراهن فوتبال قبل از فصل آغاز می شود. اگر شما اتفاق می افتد به تباهی پیراهن خود را در طول فصل، صبر کنید تا آن به پایان می رسد به جای پیراهن خود را. این تضمین می کند که شما نمی خواهد بیش از حد برای پیراهن فوتبال خود را صرف. شما همچنین باید سعی کنید برای جلوگیری از خرید پیراهن در بازی به عنوان شما همیشه می خواهد بیشتر در استادیوم صرف. انتخاب شده است تا به شما.

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: بهترین ، زمان ، برای ، خرید ، فوتبال ، پیراهن ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات